Kontakt:
608 093 166
Zapraszamy

Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności

UKS

Uczniowski Klub Sportowy

Zachęcamy młodzież do aktywnego udziału w zajęciach naszego UKS.

Poznaj szczegóły

Aplikacja mobilna „Dolina Karpia

Aplikacja mobilna

„Dolina Karpia. Turystyka” przygotowana została z myślą o turystach, którzy w malowniczej Dolinie Karpia chcą spędzić aktywny weekend zwiedzając okoliczne atrakcje i podziwiając walory przyrodnicze regionu Natura 2000 Doliny Dolnej Skawy. Aplikacja daje możliwość zaplanowania wizyty w Dolinie Karpia oraz wyboru najbardziej atrakcyjnego pakietu wycieczkowego. Dostępnych jest 10 gotowych pakietów, w tym m.in. 3-dniowy wypad nad Skawę, Męska wyprawa, Aktywnie z maluchem czy Artystyczna Dolina. W ich trakcie turysta ma możliwość odwiedzenia takich miejsc Zator i tamtejszego parku rozrywki Zatorland, odwiedzenia lokalnych wytwórców rękodzieła, m.in. w miejscowości Woźniki, gdzie działa Wiklinex oraz miejscowości Witanowice z Farfurką skupioną na ceramice i garncarstwie. Na noclegi zapraszają m.in. Radocza i tamtejszy Radocza Park oraz Woźniki i Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Grudki. Pakiety są urozmaicone, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Użytkownik ma także możliwość sprawdzenia, jakie atrakcje znajdują się w danym pakiecie oraz jak wygląda plan dnia i zwiedzania. Główną funkcją aplikacji jest możliwość dokonania rezerwacji wybranego pakietu w dowolnym terminie.
Aplikacja jest także bazą najciekawszych obiektów w regionie, a każdy z nich posiada wizytówkę – zdjęcie, opis, linki do stron. Możliwe jest także zobaczenie jego pozycji na mapie i określenie odległości, jaka dzieli od niego użytkownika. Znaleźć tu możemy m.in. okoliczne warsztaty rękodzielnicze, miejsca oferujące noclegi, muzea oraz miejsca związane z produktami lokalnymi.
Dzięki wykorzystaniu lokalizacji użytkownik może także przemierzać szlaki wzdłuż śladów GPS oraz korzystać z podkładów mapowych. Do prawidłowego korzystania z aplikacji nie jest wymagane połączenie z Internetem – pobrana już wcześniej mapa i obiekty będą wyświetlać się w trybie offline.

Powstała także strona internetowa, prezentująca dane powiązane z zawartością aplikacji mobilnej – serwis i aplikacja tworzą jedną całość i umożliwiają użytkownikom wybór nośnika, z którego chcą korzystać. Internetowo-mobilny system promocji i rezerwacji usług turystycznych LGD Dolina Karpia łączy funkcje przewodnika turystycznego, strony www, mapy regionu – w formie nowej, zintegrowanej e-usługi turystycznej.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania: Stowarzyszenie Dolina Karpia.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Aplikacja mobilna „Dolina Karpia do pobrania w Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.treespot.dolinakarpiaturystyka


 

Newsletter

Skorzystaj z formularza poniżej i zapisz się do naszej listy mailingowej. Bądź na bieżąco z naszymi nowościami, korzystaj aktywnie z naszej oferty.


Fotorelacje

Polub nas na Facebooku