Kontakt:
608 093 166
Zapraszamy

Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności

UKS

Uczniowski Klub Sportowy

Zachęcamy młodzież do aktywnego udziału w zajęciach naszego UKS.

Poznaj szczegóły

Informator Kajakarza 2017!

 Drodzy Kajakarze i Pasjonaci Kajakarstwa Rok 2016 dla wszystkich związków sportowych był niezwykle ważny, bo to rok Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich, czyli zwieńczenia 4-letniego okresu przygotowań i ciężkiej pracy zawodników.


W kwestii wyników sportowych bez wątpienia kajakarstwo odniosło w Rio de Janeiro ogromny sukces, zdobywając na Igrzyskach Paraolimpijskich historyczne złoto – Jakub Tokarz (K-1 200 m, kat. KL1), brąz – Kamila Kubas (K-1 200 m, kat. KL1) oraz na Igrzyskach Olimpijskich 2 z 11 medali wywalczonych dla Polski przez sportowców wszystkich dyscyplin. Przypomnijmy: srebro  – Marta Walczykiewicz (K-1 200 m), brąz – Beata Mikołajczyk i Karolina Naja (K-2 500 m). To trzeci z rzędu olimpijski medal Beaty Mikołajczyk, czym pokazała, że nie jest sportowcem jednego sezonu. Tak jak turyści i wszyscy czerpiący radość z kajakarstwa powszechnego nie są zapaleńcami jednego sezonu, a kajaki są dla nich wielosezonowe bez względu na aurę. A to wszystko przez miłość do kajakarstwa.


Bez wątpienia wszystkich nas, zarówno tych dźwigających medale olimpijskie, jak i tych, którzy cieszą się każdą chwilą spędzoną w kajaku, w otoczeniu pięknej przyrody łączy wspólna pasja – kajakarstwo!


Wszystkim życzymy, aby kolejny rok kajakowy dał nam jak najwięcej okazji do spotkań na wodzie.


Zapraszamy do zapoznania się z INFORMATOREM KAJAKARZA 2017 zamieszczonym poniżej! 


- ZOBACZ INFORMATOR KAJAKARZA 2017 - 

Newsletter

Skorzystaj z formularza poniżej i zapisz się do naszej listy mailingowej. Bądź na bieżąco z naszymi nowościami, korzystaj aktywnie z naszej oferty.


Fotorelacje

Polub nas na Facebooku